שנת שירות בנוער תלם

מנהיגות חברתית - חינוכית.

הגשת מועמדות- שנת שירות נוער תלם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שנת השירות של נוער תלם -נוער התנועה הרפורמית בישראל, מציעה חוויה ייחודית של כל מה שטוב בתנועת נוער, שנת שירות ומכינה במקום אחד!
במסגרת השנה תזכו:

  • להיות מנהיגים ומנהיגות .
  • להוביל ולרכז את סניפי נוער תלם ברחבי הארץ, סמינרים וטיולים.
  • להתמקצע ולקבל ניסיון מעשי כאנשי חינוך, ללוות, להוביל, ולחנוך נוער וילדים בתנועת הנוער וארגונים החברתיים.
  • להתנדב ולתרום לקהילה, במגוון מקומות ותחומים שחשובים לכם ולכן בירושלים.
  • ללמוד. אחת לשבוע מתקיים יום לימוד מעשיר בתחומים שונים המעשיר את הידע של חברי הקומונה.
  • לחוות עצמאות וחיי קבוצה מהנים ומאתגרים, לעבור תהליך של פיתוח אישי ורכישת כלים לחיים בעזרת ליווי והדרכה מקצועית.

הגשת מועמדות לשנת השירות

שנת שירות נוער תלם - מה שחשוב לדעת

תנועת נוער ארצית המחברת בין המסורת היהודית - רפורמית למחויבות החברתית לבנייתה של חברה צודקת. התנועה פועלת לקידום שוויון הזדמנויות בחברה בישראל; לצדק חברתי ולקידומה של יהדות ליברלית. בנוער תלם כ 300 ילדים ובני נוער, מחיפה בצפון ועד לוטן בערבה, מכיתות ג' עד י"ב.

שנת השירות בהחלט מתאימה למועמדים אשר מגדירים עצמם כחילונים או כיהודים רפורמים וליברלים. המטרה היא לחבר עשייה החברתית לערכים יהודיים, ובכך לחזק את הזהות היהודית שלך (ועדיין.. להישאר חילונית). אנחנו עושים זאת באמצעות ימי לימוד בהובלת אנשי מקצוע רבים מתחומים שונים, במקביל לעשייה בשטח בחברה הישראלית.

חברי הקומונה מקבלים את הבמה להשפיע על החברה הישראלית במה שבוער להם. שמירה על הסביבה, שוויון בין מגדרים, זכויות להט"ב, מעמד ילדים עם מוגבלויות בחברה.. ועוד אפשרויות רבות. אנחנו ניתן את ההכוונה, הזמן והאמצעים - והבמה שלכם!

חיי קומונה עשירים בדירה דו-קומתית גדולה בלב שכונת נחלאות, ירושלים. צמודה לשוק מחנה יהודה, למרכז העיר וללב הפעילות החברתית-תרבותית בעיר.

שנת השירות הינה העוגן החינוכי והאקטיביסטי של תנועת הנוער. חברי הקומונה הם אלה שמובילים את התהליכים החינוכיים עם בני הנוער בתנועה, לצד עשייה קהילתית במגוון מסגרות בירושלים. חברי הקומונה שותפים בהובלת פרויקטים בתוך בתי ספר, מסגרות לילדים ונוער עם צרכים מיוחדים, נוער בסיכון, או בכלל חינוך בחברה - לשמירה על הסביבה או לנהיגה בטוחה בכביש... זה פתוח לבחירתם ולבחירתכן!

אתה לא רק נותן - אתה גם מקבל (ולא רק מהנתינה עצמה). מידי שבוע העשייה נעצרת, ואנחנו מתכנסים ליום לימוד שבועי בו נדון על העשייה ונפגוש אנשי מקצוע. כל זאת - על מנת להעשיר את הידע ולתת לכם את הכלים להוביל. למשל, ימי לימוד בנושא אקטיביזם, מנהיגות, החברה הישראלית, היכרות עם זרמים ביהדות ויהדות התפוצות. כל זאת, במקביל לסמינרי שטח בני שלושה ימים שם נעמיק בנושאים ואף נחבור לקומונות מתחומים שונים.

נוער תלם - מנהיגות חינוכית - חברתית.

לפרטים נוספים: צליל 050-9141641

המסע מתחיל כאן

אז למה אתם מחכים? המיונים בעיצומם! בואו לחוות שנה שלא תשכחו! השאירו פרטים והרשמו ליום פתוח על מנת להכיר את שנת השירות מקרוב.